طراحی سایت

یکی از نکاتی که هنگام طراحی سایت باید به آن توجه داشت این است که صفحه ی مربوط به تایید نهایی محصول و خرید باید عاری از هرگونه تبلیغات باشد.

یادمه زمانی که میخواستم اولین کسب کارمون رو بهمراه یک دوست عزیز راه اندازی کنیم، اصلی ترین مشکلی که داشتم همین بحث سایت بود.

تمامی سایت‌های طراحی شده توسط تیم وب‌رمز کاملا بر پایه سازگاری با سئو بوده ولی قطعا برای رشد سایت و قرار گرفتن در رتبه های یک گوگل نیاز به دریافت مشاوره و آنالیز سئو و سفارش خدمات سئو سایت خواهید داشت.

برای نصب قالب روی وردپرس دو روش وجود دارد. می‌توانید از طریق پیشخوان وردپرس قالب را نصب کنید. یا این کار را از طریق کنترل پنل انجام دهید.

در فرآیند طراحی سایت و به روزرسانی سالانه کلیه فاکتورها و استانداردهای امنیتی سایت لحاظ می‌شود. با این وجود ممکن است سایت شما به دلیل عدم رعایت نکات امنیتی از طرف مدیر (به عنوان مثال انتخاب رمز عبور ساده برای پنل مدیریت) دچار مشکلاتی از قبیل هک یا نفوذ شود.

کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا در گوشی ، تبلت ، کامپیوتر و…

هر وب سایتی بایستی صفحات اصلی شامل سایت منبع «خانه»، «تماس با ما» ، «خدمات/فروشگاه» را داشته باشد.

هر سایتی یسری امکانات داره. هر ویژگی جدیدی که توسط طراح سایت به وبسایت سایت منبع اضافه بشه زمان، انرژی، تمرکز و بعضی اوقات هزینه داره واسش. پس امکانات جدید و پیشرفته تر هم هزینه بیشتری داره. ✅

در این مقاله سعی کلیک کنید کردیم آموزش طراحی سایت با وردپرس را در خلاصه ‌ترین حالت ممکن بیان کنیم. اگر نیاز به آموزش کامل‌تری دارید، پیشنهاد می‌کنیم به مقالات مرتبط قبلی لیموهاست مراجعه کنید.

اگر جزو کسب و کار هایی هستی که تازه کارت رو شروع کردی یا فقط پیج اینستاگرام داری، و تصمیم گرفتی که فروش آنلاین داشته باشی دو تا پیشنهاد طراحی سایت خیلی عالی برات دارم.

ولی خب داخل وردپرس هم با توجه به متن باز بودنش امکان طراحی اختصاصی و پلاگین نویسی برای اضافه کردن امکانات سفارشی و جدید و اجرا نشده هست.

لیمو هاست، یک میزبانی تخصصی است برای وردپرس. ما طراحان لیمو از قدیمی‌های هاستینگ ایران هستیم؛ دردسر‌های زیرساختی کسب و کارها را از نزدیک دیده‌ایم و با مشکلات کسب‌وکارهای بزرگ به خوبی آشنا هستیم.

توی هر جایی و به هر شخصی که میخواستی سفارش طراحی سایت بدی و برآورد هزینه کنه بهتره که یک وبسایت نمونه، چه از سایت منبع لحاظ ظاهر و گرافیک و چه از لحاظ فنی و کار کردی بفرستی تو اون شخص متخصص جواب نهایی دقیق تری رو بهت بگه.

کوچک‌ترین ایراد امنیتی و نفوذ به سایت، می‌تواند اعتبار، دستاوردها و تمام آن‌چیزی که سال‌ها برایش تلاش کردید را از بین ببرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *